آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی اکساب / توزیع رایگان انواع آب آشامیدنی اکساب

توزیع رایگان انواع آب آشامیدنی اکساب

آیا می دانید تفاوت ویژه آب آشامیدنی اکساب با سایر برندهای موجود در بازار چیست؟ این برند معروف و محبوب تمامی محصولات خود را با قیمت مناسب و به صورت توزیع رایگان در اختیار مشتریان عمده و دائمی خود قرار می دهد.
این روزها افزایش تعداد کارخانجات تولید آب آشامیدنی باعث به وجود آمد رقابت در تنوع و کیفیت برتر محصولات شده است و هر تولید کننده سعی دارد با توجه به نیاز مشتریان و بازار، بهترین نوع بسته بندی، تنوع طعم و کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا سهم بیشتری از بازار فروش را نصیب خود کنند.
البته این رقابت سالم باعث افزایش کیفیت و تنوع در انواع آب آشامیدنی شده و باید گفت یکی از بهرین محصولات موجود در بازار ایران که از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار است همین صنعت آب های آشامیدنی و معدنی می باشد.

شرکت آب آشامیدنی اکساب

اکساب نامی آشنا برای تمام فعالین در صنعت و بازار آب آشامیدنی است. کارخانه تولید کننده آب آشامیدنی اکساب (شرکت آب نیرو بخش گلستان) در استان گلستان واقع شده است که بهترین آب بسته بندی موجود در بازار با کمترین درصد نیترات و به صورت غنی شده با اکسیژن تولید می کند.
بنابراین باید گفت اکساب از جمله محدود آب های موجود در بازار است که به صورت غنی شده تولید شده و این بزرگترین وجه تمایز آن نسبت به دیگر برندهای بازا است.
محصولات تولیدی این شرکت به واسطه وجود درصد بالای اکسیژن در ترکیبات آن کیفیت درخور توجه ای دارند که همین امر باعث افزایش تقاضای خرید آنها در بازار شهرهای مختلف شده است.

انواع آب آشامیدنی

تنوع محصولات اکساب

شرکت اکساب با توجه به نیاز بازار دست اقدام به تولید چهار نمونه متنوع از آب آشامیدنی از نظر بسته بندی نموده که این موضوع نیز باعث محبوبیت این برند در بین مصرف کنندگان شده است و بسیاری از شرکت ها مانند شرکت های حمل و نقل هوایی و جاده از این برند برای پذیرایی از مسافران خود استفاده می کنند.
انواع آب آشامیدنی اکساب با توجه به نوع بسته بندی عبارت است از:

  • آب آشامیدنی ۳۳۰ میلی لیتری در نوع ساده و مخصوص کودکان
  • آب آشامیدنی ۵۰۰ میلی لیتری غنی شده
  • آب آشامیدنی ۱٫۵ لیتری غنی شده
آب آشامیدنی ۳۳۰ میلی لیتری مخصوص کودکان با درصد کمتر مواد معدنی تولید می شود دارای طراحی های کودکانه بسیار زیبایی بر روی بطری های آب معدنی است که نظر کودکان را جلب و درصد فروش را بالا می برد.

انواع آب آشامیدنی

سیستم توزیع اکساب در سراسر ایران

شرکت اکساب انواع آب آشامیدنی خود را از طریق سیستم توزیع رایگان در تمام سال و بدون تعطیلی به نقاط مختلف ایران ارسال می کند. قابل ذکر است که آب های ۳۳۰ و ۵۰۰ میلی لیتری در شل های ۱۲ عددی و آب آشامیدنی ۱٫۵ لیتری در شل های ۶ عددی بسته بندی می شوند. قیمت خرید عمده تمامی این محصولات با توجه به سیستم توزیع رایگان آب آشامیدنی این شرکت برای خریداران بسیار مقرون به صرف و مناسب خواهد بود.

منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

آب آشامیدنی اکساب

قیمت فروش آب آشامیدنی اکساب در تهران

آب آشامیدنی اکساب ویژگی هایی خاص و خارق العاده دارد که در کمتر محصولی مشابه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *