آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی رودان / خرید و فروش آب آشامیدنی رودان

خرید و فروش آب آشامیدنی رودان

آب آشامیدنی سالم و طبیعی رودان که در جنوب کشور تهیه و تولید می شود از جمله نمونه های مرغوب کشور به شمار می رود که انواع آن به صورت عمده و با قیمت مناسب در بازار خرید و فروش می شود.
در بازار انواع آب آشامیدنی و معدنی به صورت بسته بندی عرضه می شوند که به گفته مسئولین حدود ۶۰ درصد آنها را آب معدنی تشکیل می دهند زیرا مردم علاقه بیشتری به خرید آب معدنی دارند. در حالی که باید اذعان داشت بین آب معدنی و آب آشامیدنی نمی توان تفاوت چندان زیادی قائل شد زیرا بسیاری از تولید کنندگان استانداردهای لازم جهت تولید آب معدنی را رعایت نمی کنند.
برخی از شرکت ها برای تولید آب آشامیدنی باکیفیت به میزان استاندارد و تعیین شده انواع املاح و ویتامین ها مانند کلسیم را به ترکیبات آب اضافه می کنند و باید گفت گاهی اوقات کیفیت اینگونه آبها از آب معدنی نیز بیشتر است. شرکت هایی مانند رودان هر چند در شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند اما توانسته اند بهترین و مرغوب ترین آبهای آشامیدنی را به بازار عرضه کنند.

خرید آب آشامیدنی رودان

رودان یکی از برندهای مرغوب آب آشامیدنی در شهر هرمزگان است که بهترین آبهای منطقه را از طریق لوله کشی به کارخانه منتقل و سپس فرآیندهای لازم جهت تولید آب آشامیدنی سالم به کار می برند.
طبق آخرین آمارها حجم منابع آب طبیعی و زیرزمینی در شهرستان رودان استان هرمزگان حدود ۳۲۰ میلیون کیلومتر مکعب برآورد شده که بیش از ۶۰ درصد آن در بخش کشاورزی مصرف می شود و ۴۰ درصد مابقی جهت تامین آب شرب و موارد دیگر به کار می رود.

خرید آب آشامیدنی

با این اوصاف و با افزایش روند خشک سالی در کشور و به ویژه مناطق جنوبی باید گفت که تولید آب آشامیدنی به میزان انبوه از سوی کارخانه ها لازم و الزامی خواهد بود زیرا بسیاری از مردم به ویژه در منطقه هرمزگان از داشتن آب شرم سالم محروم هستند.
شرکت رودان توانسته انواع آب آشامیدنی در بسته بندی های مختلف باکیفیتی در حد آب معدنی به بازار عرضه کند که همین امر میزان تقاضا برای خرید محصولات این شرکت از سوی خریداران عمده را افزایش داده است.
خرید آب آشامیدنی رودان به صورت مستقیم از کارخانه یا از طریق نمایندگان این فرصت را برای فعالین در این عرصه فراهم کرده تا بهترین آب آشامیدنی منطقه را با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمایند. بنابراین ارتباط با نمایندگان فروش آب آشامیدنی این شرکت بهترین و ارزان ترین راه خواهد بود.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

آب آشامیدنی سالم رودان

فروش آب آشامیدنی سالم رودان در جنوب کشور

جنوب کشور از مناطقی به شمار می آید که همیشه با مشکلات تامین آب آشامیدنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *