آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی رودان / فروش آب آشامیدنی سالم رودان در جنوب کشور

فروش آب آشامیدنی سالم رودان در جنوب کشور

جنوب کشور از مناطقی به شمار می آید که همیشه با مشکلات تامین آب آشامیدنی سالم روبرو بوده است، به همین جهت شرکت هایی مانند رودان در زمینه تولید بهترین آب آشامیدنی مشغول به فعالیت هستند و محصولات خود را توسط نمایندگی ها به فروش می رسانند.
کم آبی و نبود آب شرب کافی و سالم بزرگترین معضل و مشکلات اولیه برخی از مناطق جنوبی کشور به شمار می رود، مشکلاتی که به ویژه در فصل تابستان با خشک شدن آب های زیرزمینی و کاهش سطح آب موجود در آب انبارها حادتر می شود. برای رفع این مشکلات و عدم ابتلا به بیماری های عفونی اغلب مردم به خرید آب آشامیدنی بسته بندی روی آورده اند و از این طریق نیاز روزانه خود را به آب تامین می کنند.
با وجود چنین مشکلاتی برخی از سرمایه گذاران اقدام به تاسیس کارخانه های تولید آب آشامیدنی و آب معدنی در شهرها مناطق جنوبی از جمله هرمزگان نموده اند تا بتوانند درصدی هر چند اندک از مشکلات برخی از مردم را جهت تامین آب آشامیدنی سالم و قابل شرب پاسخگو باشند.

شرکت آب زلال طبیعت گوارا

این شرکت در زمینه تولید انواع آب آشامیدنی و معدنی از سال ۸۸ خورشیدی یعنی حدود هشت سال قبل فعالیت خود را در استان هرمزگان، منطقه رودان آغاز نموده و توانسته در این چند سال بهترین و سالم ترین آب بسته بندی منطقه را تهیه و تولید نماید.
به گفته مدیر عامل شرکت آب زلال طبیعت گورا، رودان تنها آب آشامیدنی سالمی در منطقه است که برای تهیه و تولید آن از بطری های کاملاً استرلیزه استفاده می شود، بطری هایی که حتی قبل از ورود به مرحله استرلیزه شدن توسط کارکنان شرکت و به کمک سیستم آب پاشی قوی یکبار شستشو می شوند تا هرگونه آلودگی احتمالی موجود در آنها از بین برود.
خوشبختانه به علت وجود سیستم فیلتراسیون قوی و دستگاه های تمام اتوماتیک، آب آشامیدنی رودان دارای کیفیت بسیار بی نظیری است که در جنوب کشور توانسته از سایر رقبا پیشی بگیرد و سهم قابل توجهی از بازار فروش انواع آب آشامیدنی، آب معدنی و آب های طعم دار را به خود اختصاص دهد.

آب آشامیدنی سالم

قیمت آب آشامیدنی رودان در بازار

طبق آمار و گفته های مدیر عامل شرکت آب زلال طبیعت گوارا افزایش هزینه های تولیدی مانند تهیه انواع بطری، بالا رفتن هزینه و دستمزد کارگران، هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه های تولیدی به مرور زمان باعث بالا رفتن قیمت تمام شده هر بطری آب آشامیدنی می شود که در نهایت یک بطری آب آشامیدنی سالم ۱٫۵ لیتری در این کارخانه به قیمت تمام شده ۲۱۵۰ تومان تولید می شود.
با این وجود هر بطری آب آشامیدنی در بازار با قیمتی بین ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ تومان به فروش می رسد که این مابع التفاوت قیمت از طریق سرمایه گذاری و حمایت های دولت جبران می شود تا این شرکت بتواند پاسخگوی نیاز بازار به آب آشامیدنی سالم در جنوب کشور به ویژه استان هرمزگان باشد.
فروش آب آشامیدنی رودان در جنوب توسط نمایندگان و شرکت های پخش صورت می گیرند که البته این معنی توزیع محصولات این شرکت در مناطق دیگر کشور نیست، بهترین آب تولید شده در کشور از طریق نمایندگان فعال در سراسر کشور نیز با توجه به نیاز خریداران توزیع و به فروش می رسد.

منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

آب آشامیدنی رودان

خرید و فروش آب آشامیدنی رودان

آب آشامیدنی سالم و طبیعی رودان که در جنوب کشور تهیه و تولید می شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *