آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی سوور / فروش انواع آب آشامیدنی سوور

فروش انواع آب آشامیدنی سوور

آیا برند سوور تنها در زمینه انواع آب آشامیدنی به بازار عرضه می شود؟ یک شرکت فعال واقع در شهرستان البرز با بهره گیری از دانش روز و فناوری های جدید توانسته بهترین محصولات در این زمینه را از طریق نمایندگی های به فروش برساند و از دیگر رقبا پیشی بگیرد.
یک روز تعطیل که به دامن طبیعت برای گردش می رویم بدون شک از هوا و آبی سالم بهره می بریم که اثرات آن تا چند روز بر جسم و روح ما اثراتی مثبت دارد، حال تصور کنید که بهترین نوع آب آشامیدنی از همان منابع بکر آبهای واقع در مناطق بکر و دست نخورده تهیه و به بازار مصرف ارسال می شود.
آب بسته بندی که با نوشیدن آن روح و جان ما تازه می شود و به دور از هرگونه آلودگی شهری و زیست محیطی و بعد از انجام کلیه آزمایشات جهت تست سلامت در بطری های کاملاً پاستوریزه بسته بندی می شوند.

شرکت آب آشامیدنی سوور

آب آشامیدنی سوور برندی نام آشنا برای فعالین در عرصه خرید و فروش آب آشامیدنی است که در شرکت خوش نوش گوار واقع در استان البرز تهیه و تولید می شود. این شرکت نه تنها در زمینه تولید آب بسته بندی بلکه از حدود ده سال پیش با هدف تولید انواع نوشیدنی تاسیس شد و تا به امروز به یکی از بهترین نمونه های انواع آب میوه و آب آشامیدنی با برند سوور Souver به بازار مصرف عرضه می کند.
آب آشامیدنی سوور مانند سایر برندهای تولید دیگر در دو نوع بسته بندی پرفروش یعنی نیم و یک و نیم لیتری تهیه و تولید می شود که مدیران شرکت خط مشی خود را توجه به ذائقه ایرانی و تولید بهترین آب آشامیدنی در کشور را می دانند.
شاید یکی از دلایل موفقیت این برند را نیز باید همین خط مشی و اهداف دانست که توانسته با تجربه ای کمتر نسبت به سایر رقبای بازار سهم قابل توجهی از فروش آب آشامیدنی بسته بندی در بازار ایران را به خود اختصاص دهد.

انواع آب آشامیدنی

چگونگی خرید آب آشامیدنی سوور

انواع آب آشامیدنی سوور در بسته بندی های مختلف و با قیمت مناسب نسبت به حجم بطری به بازار تمام شهرها عرضه می شوند. بازار تهران از جمله پررونق ترین بازارها برای عرضه انواع برند آب آشامیدنی است که نمایندگی های شرکت خوش نوش گوار به صورت فعال، حضوری و آنلاین انواع محصولات سوور از آب میوه و نوشیدنی گرفته تا آب آشامیدنی را در بازار و نقاط مختلف تهران عرضه می کنند.
برای بازار شهرهای دیگر نیز معمولاً نمایندگی های فروش آب آشامیدنی سوور در مراکز استان ها فعالیت می کنند ولی اگر به دنبال خرید عمده این برند هستید به راحتی و به صورت غیر حضوری نیز می توانید با مراکز فروش شرکت در ارتباط باشید.

انواع آب آشامیدنی

منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

ساخت آب آشامیدنی سوور

آب آشامیدنی سوور با بسته بندی مدرن و زیبا و فرمول املاح جدید ساخته و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *