آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی بسته بندی / قیمت عمده آب آشامیدنی بسته بندی

قیمت عمده آب آشامیدنی بسته بندی

انواع آب آشامیدنی در بسته بندی های متفاوت با قیمت هایی تقریباً ثابت و یکسان به بازار عرضه می شوند اما به عنوان یک خریدار از قیمت فروش عمده تمام برندها اطلاع دارید؟
زمانی که از آب آشامیدنی بسته بندی سخن به میان می آید منظور آبی کاملاً سالم، بهداشتی و قابل شرب است که در کارخانه ها انواع آزمایشات از نظر سالم بودن بر روی آنها انجام می گیرد و از دستگاه های تمام اتوماتیک جهت فیلتر شدن عبور داده می شوند.
با این حساب می توان اطمینان کامل داشت که تمام برندهای آب آشامیدنی موجود و البته آنهایی که دارای نشان استاندارد هستند کاملاً سالم بهداشتی هستند و جایگزین مناسبی برای آب لوله کشی محسوب می شوند.

تولید آب آشامیدنی بسته بندی

در ایران برندهای مختلفی مانند زمزم، نستله، دسانی، زانکو، لایف لوکس و … مشغول به تولید انواع آب آشامیدنی هستند که با وجود نوپا بودن این صنعت توانسته اند نمونه هایی کاملاً بهداشتی را به بازار عرضه می کنند. یکی از دغدغه های جوامع صنعتی امروزی تامین آب شرب سالم و بهداشتی است که در نبود کارخانجات این امر کاملاً غیر ممکن است زیرا با وجود خشک سالی های پیاپی و بهره برداری غیر استاندارد از آب های زیرزمینی در صنایعی مانند کشاورزی منابع کاهش یافته اند و بسیاری از دولت ها توانایی تامین آب شرب لازم را ندارند.
تمامی این عوامل باعث رونق گرفتن صنعت تولید آب آشامیدنی و آب معدنی در کشور شده است و تغییر در شیوه زندگی و نوع نگرش مردم را نیز می توان دلیلی دیگر بر تولید انواع آب به صورت بسته بندی دانست.

آب آشامیدنی بسته بندی

قیمت انواع آب آشامیدنی در بازار

در ایران آب آشامیدنی در سه مدل ساده، گازدار و طعم دار تولید می شوند که هر کدام قیمت هایی متفاوتی دارند. از آنجایی که بسته بندی های ۰٫۵ و ۱٫۵ لیتری نسبت به نمونه های گالنی فروش بیشتری دارند، خریداران نیز معمولاً به دنبال قیمت روز این دو مدل هستند.
قیمت آب آشامیدنی در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها تقریباً ثابت هستند اما قیمت عمده آن که از سوی کارخانجات اعلام می شوند با توجه به نوع برند متفاوت است و هر کارخانه قیمت تعیین شده ای را برای محصولات خود اعلام می کند که تنها از طریق نمایندگی های پخش و دفاتر فروش می توان به صورت روزانه استعلام گرفت.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

فروشنده آب آشامیدنی شیراز

فروشنده آب آشامیدنی شیراز

خرید پستی آب آشامیدنی چه خصوصیاتی را می‌تواند به همراه داشته باشد جهت پیدا نمودن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *