آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی اکساب / قیمت فروش آب آشامیدنی اکساب در تهران

قیمت فروش آب آشامیدنی اکساب در تهران

آب آشامیدنی اکساب ویژگی هایی خاص و خارق العاده دارد که در کمتر محصولی مشابه به آن می توان یافت. این نوع آب بسته بندی در شهر تهران به صورت عمده و با قیمت فروش ارزان و مناسب تر از سایر شهرستان ها بین خریداران عمده توزیع و عرضه می گردد.
شهر تهران و دیگر کلان شهرها را باید از بزگترین مراکز و بازارها جهت عرضه و فروش انواع آب آشامیدنی بسته بندی دانست، شهرهایی که به واسطه افزایش جمعیت تقاضا برای خرید انواع آب معدنی و آشامیدنی رو به افزایش است و اکثر کارخانه های تولید کننده انواع محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب جهت به دست آوردن سهم بیشتری از بازار فروش در این شهرها عرضه می کنند.

قیمت آب آشامیدنی

ویژگی آب آشامیدنی اکساب

شرکت اکساب انواع آب آشامیدنی بسته بندی خود را از منابع کاملاً طبیعی و بکر تهیه و تولید می کند که از بارزترین مشخصات و ویژگی های این برند باید به درصد بسیار پایین نینترات در ترکیبات آن اشاره نمود. از سوی دیگر آب آشامیدنی اکساب دارای بیشترین میزان اکسیژن محلول در آب می باشد که به گفته کارشناسان شرکت در بین برندهای ایرانی رتبه اول را در این زمینه دارد. هر چقدر که میزان اکسیژن موجود در آب بیشتر باشد میزان انرژی جذب شده از این طریق توسط سلول ها نیز افزایش خواهد یافت.
شرکت اکساب انواع آب آشامیدنی را با بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کند که علاوه بر دو نمونه معمولی یعنی ۵۰۰ میلی لیتری و ۱٫۵ لیتری، بطری هایی نیز با حجم ۳۳۰ میلی لیتری تولید می کند.
برند اکساب از جمله محدود برندهای آب بسته بندی است که در زمینه تولید آب سالم ویژه کودکان نیز فعالیت دارد، آبهایی که با بسته بندی های کوچک و طرح هایی کارتونی و کودکانه به بازار عرضه می شوند.

قیمت آب آشامیدنی اکساب

شرکت آب آشامیدنی اکساب در استان گلستان مشغول به فعالیت است اما انواع محصولات تولیدی توسط نمایندگان شرکت در شهرهایی مانند تهران به صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه و به فروش می رسند.
فروش آب آشامیدنی اکساب با نرخ و قیمتی ارزان تر از سایر برندها نشان دهنده میزان تقاضا برای خرید آن در کلان شهرهایی مانند تهران و تنوع در تولید است که بسیاری از خریداران خواستار آن هستند.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

آب آشامیدنی اکساب

توزیع رایگان انواع آب آشامیدنی اکساب

آیا می دانید تفاوت ویژه آب آشامیدنی اکساب با سایر برندهای موجود در بازار چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *