آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی بینالود / قیمت فروش آب آشامیدنی بینالود

قیمت فروش آب آشامیدنی بینالود

شرکت خروشان بینالود چه نوع بسته بندی هایی را برا تولید انواع آب آشامیدنی در نظر گرفته است؟ آیا نوع بسته بندی بر قیمت فروش تولیدات این شرکت اثری گذاشته است؟
بدن انسان بیش از هر ماده غذایی دیگری به مایعات نیاز دارد و اگر در روز مایعات لازم به بدن نرسد در مدت زمان کوتاهی بدن با کمبود آب و در نهایت انرژی روبرو خواهد شد. در بین تمام مایعات آب ساده ترین و در عین حال ضروری ترین مایع برای بدن است.
تمامی متخصصان بر نوشیدن هر چه بیشتر آب در طول روز تاکید دارند چرا که معتقدند آب موجود در بدن از طریق تبخیر، تنفس، ادار و مدفوع، فعالیت های ورزشی و تعریق کردن طی ساعت ها از بین می رود و سریعاً باید به همان میزان آب لازم را به بدن رساند.
از آنجایی که همه مردم در طول روز در خانه یا اداره نیستند که به آب لوله کشی دسترسی داشته باشند بنابراین بهترین راه حل استفاده از آب های آشامیدنی بسته بندی موجود در سوپر مارکت ها می باشد. آب آشامیدنی سال هاست که در ایران با برندهای مختلف تولید و عرضه می شود که یکی از نمونه های برتر، آب آشامیدنی بینالود بر گرفته از چشمه های کوه بینالود می باشد.

تولید کننده آب با برند بینالو

شرکت خروشان بینالود یکی از بهترین انواع آب معدنی و آب آشامیدنی موجود در کشور را با برند بینالود تولید و عرضه می دارد. این شرکت با مالکیت تعاونی محصولات خود را در نوع بسته بندی ۲۵۰ سی سی و آب آشامیدنی ۱٫۵ لیتری تولید می کند که کارخانه آن در شهرستان نیشابور از توابع مشهد واقع شده است.
قابل ذکر است که این شرکت علاوه بر تولید و بسته بندی انواع آشامیدنی در زمینه تولید محصولات زیر نیز دارای خطوط تولیدی پیشرفته می باشد:

  • ماست پاستوریزه
  • دوغ بدون گاز
  • بسته بندی نوشابه
  • تولید بطری های PET برای بسته بندی آب و نوشابه
  • پری پت
فروش آب آشامیدنی
همانگونه که متوجه شدید خود شرکت دارای خط تولید انواع بطری های پلاستیکی با تکنولوژی PET نیز می باشد که همین عامل باعث کاهش قیمت محصولات نهایی از جمله آب آشامیدنی این شرکت می شود.
فروش آب آشامیدنی بینالود در بسته بندی های متفاوت و با قیمت مناسب اغلب توسط شرکت های پخش و نمایندگی های معتبر در سراسر کشور صورت می پذیرد که به علت ارتباط مستقیم آنها با کارخانه و تامین مستقیم آب آشامیدنی قیمت های پیشنهادی آنها به مراتب بسیار پایین تر از دیگر تامین کنندگان و واسطه های بازار می باشد.

منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

بازار تولید آب آشامیدنی بینالود

آیا از بازار های تولید آب آشامیدنی بینالود اطلاعاتی در دست دارید؟ آیا از شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *