آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی زانکو / نمایندگی عرضه آب آشامیدنی زانکو در شیراز

نمایندگی عرضه آب آشامیدنی زانکو در شیراز

آب آشامیدنی زانکو در کدام یک از استان های ایران و تحت لیسانس کدام شرکت تهیه و تولید می شود؟ برای تهیه انواع بسته بندی آن در استان فارس و شیراز می توانید از طریق نمایندگی عرضه و پخش عمده اقدام به سفارش و خرید نمایید.
همه ما می دانیم که آب منبع حیاط است و نبود آن یعنی پایان زندگی. در کشورهای بسیاری دسترسی به آب آشامیدنی سالم جهت نوشیدن گاهی غیر ممکن است و حتی آب های بسته بندی نیز در بازار آنها وجود ندارد اما در ایران به یمن وجود منابع غنی آب آشامیدنی علاوه بر وجود آب لوله کشی سالم در اکثر نقاط کشور، در تمام استان ها چندین شرکت تولید کننده آب آشامیدنی وجود دارد و از نظر وجود این نوع آب در بازار هیچ نگرانی وجود ندارد. یکی از برندهای خوش نام در این زمینه زانکو است. برندی که علاوه بر کیفیت از قیمت مناسبی نیز جهت فروش در بازار برخوردار است.

زانکو تولید چه شرکتی است؟

شرکت سامان نوش همدان واقع در همین شهر تولید کننده آب آشامیدنی زانکو می باشد. استان همدان دارای طبیعتی سر سبز و زیبا می باشد و در فصل زمستان بارش برف در این شهر زیاد است، همین امر باعث به وجود آمد چشمه و رودهای بسیاری در مناطق مختلف این استان می شود که منابع بسیار خوبی برای تولید آب معدنی و آشامیدنی هستند.

عرضه آب آشامیدنی

آب آشامیدنی زانکو نیز از همین منابع طبیعی تامین می شود که آبی غنی از املاح معدنی و مفید برای بدن است.
شرکت سامان نوش علاوه بر تولید آب آشامیدنی در زمینه تولید انواع نوشابه های غیر الکلی و آب معدنی نیز فعالیت دارد که عمده محصولات خود را از طریق شرکت های پخش به تمامی استان های ایران ارسال می کند.

فروش در بازار دیگر استان ها

همانگونه که اشاره شد در اکثر استان های ایران کارخانجات تولید آب آشامیدنی وجود دارد اما این دلیل بر این امر نیست که محصولات دیگر شرکت ها در استان های همجوار عرضه نشوند. در شهر شیراز با وجود یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات آب معدنی یعنی سپیدان، انواع آب آشامیدنی بسته بندی تولید زانکو نیز در شهرهای این استان به فروش می رسد.
عرضه آب آشامیدنی این برند اغلب توسط نمایندگی فروش و مراکز پخش آب آشامیدنی صورت می گیرد که به صورت عمده و بر اساس سفارش مشتری، با بسته بندی های متفاوت برای مشتریان ارسال می کنند.
به علت قیمت پایین آب آشامیدنی زانکو در خریدهای عمده معمولاً خریداران این برند را انتخاب می کنند زیرا در نهایت قیمت پیشنهادی به آنها از سوی نمایندگان همان قیمت فروش درب کارخانه خواهد بود.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

جدیدترین آب آشامیدنی زانکو

جدیدترین آب آشامیدنی زانکو

آیا می دانید که آب آشامیدنی زانکو در مدل هایی بسیار جدید تولید شده است؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *