آراد برندینگ
خانه / آب آشامیدنی اکسترا / نمایندگی فروش آب آشامیدنی اکسترا در تهران

نمایندگی فروش آب آشامیدنی اکسترا در تهران

آب آشامیدنی اکسترا در مشهد تولید می شود اما انواع بسته بندی آن با قیمت مناسب توسط نمانیدگی و شرکت های پخش در تهران و سایر شهرستان ها نیز توزیع می شود. آیا می دانید این برند در چه سالی و با چه هدفی به بازار عرضه شد؟
مشهد از نظر جمعیت یکی از کلان شهرهای بزرگ است که هر ساله میزان میلیون ها نفر زائر حرم امام رضا است بنابراین یکی از نیازهای اساسی و مبرم این شهر داشتن آب آشامیدنی سالم برای ساکنین و هم چنین مسافران می باشد.
تصور کنید که هر سال به ویژه در فصل تابستان میلیون ها نفر به این شهر می روند و اولین نیاز آنها آب آشامیدن است پس بدون شک وجود چندین کارخانه تولید آب آشامیدنی در این شهر لازم و ضروری می باشد.
در همین راستا شرکت و کارخانه های تولیدی بسیاری در زمینه تامین مواد اولیه خوراکی و نوشیدنی ها فعالیت می کنند که یکی از آنها شرکت گوارا نوش پاسارگاد فعالیت در زمینه تولید آب آشامیدنی و معدنی است.

تولید آب آشامیدنی اکسترا

شرکت گوارا نوش پاسارگارد بیش از هشت سال است که در زمینه تولید انواع آب آشامیدنی سالم و بسته بندی فعالیت می کند. این شرکت با اهداف گوناگون فعالیت خود را آغاز نمود که مهترین آنها تامین آب سالم برای مسافرین و زائرین حرم امام رضا بود.

فروش آب آشامیدنی

با همین هدف بود که این شرکت در مدت زمان کوتاهی بعد از شروع فعالیت توانست حجم بسیار زیادی از نیاز بازار را پاسخگو باشد و انواع آب آشامیدنی بسته بندی در بطری های ۵۰۰ سی سی و یک و نیم لیتری به بازار عرضه نماید.
بهره گیری از شرکت پخش و نمایندگی های فعال در سراسر کشور یکی از مزیت های این شرکت محسوب می شود که به این وسیله توانسته در مدت زمان کوتاهی در بازار شهرهایی مانند تهران یا اصفهان و شیراز انواع آب آشامیدنی تولیدی خود را با قیمت مناسب عرضه نماید.
فروش آب آشامیدنی اکسترا در تهران تنها از طریق نمایندگان فروش شرکت صورت می گیرید بلکه بسیار از شرکت های پخش خصوصی نیز به علت قیمت مناسب خرید این برند در زمینه توزیع عمده فعالیت دارند.
منبع: نوشیدنی های ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *