مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع آب آشامیدنی موجود در ایران

در کشور ایران حتی استان های شمالی کشور و تقریبا تمامی مناطق از چندین سال گذشته دچار خشکسالی شدید و همچنین کمبود آب شده اند. بطوریکه آب سدها فروکش کرده و بعضی رودها بی آب گشته اند.
با گفتن اینکه در ایران چه استان هایی و یا چه مناطقی درگیر مسئله کم آبی هستند هیچ مشکلی حل نخواهد شد. کمبود آب ایران در سال های اخیر به قدری حاد است که نمی توان به راحتی و بسادگی از کنار آن رد شد. شاید کسی باور نداشته باشد که کل کشور ایران با کمبود آب و مسئله خشکسالی درگیر است. این که چند استان شمالی را مستثنا از این مشکل بدانیم درست نیست زیرا در آن استان ها هم این کمبود و این مسئله وجود دارد یعنی اگر میزان باران های سال های پرآبی با الان مقایسه شود به وضوح این امر آشکار خواهد شد و اگر کسی آن را درنظر نمی گیرد بخاطر همین مقدار بارانی است که نسبت به استان های مرکزی و جنوبی بیشتر می بارد. این موضوع نباید ما را غافل کند و از پرداختن به اصل آن دور نماید.
بکار گیری تمامی نیروها و امکانات همه جانبه از طرف ملت و دولت برای بهبود وضعیت آب ضروری بنظر می رسد.
چون که کمبود آب یک مسئله جهانی است و با امنیت و آرامش افراد ارتباط دارد پس برای حل آن باید با دیگر کشور های جهان و همچنین سازمان ملل متحد همکاری داشت.
“حق آب” یک کشور باید به وسیله همسایگانش رعایت شود اینکه رود های هامون و سیستان در شرق ایران تبدیل به بیابان گشته اند به دلیل احداث سد روی سرشاخه های هیرمند توسط کشور همسایه می باشد. مشابه این مورد در کشور عراق رودخانه های دجله و فرات دچار گمبود آب شده اند زیرا در کشور ترکیه بر روی این رودخانه ها سد ایجاد گشته است.;
ضروری است که سازمان ملل هر چه سریعتر کشور ها را وادار به همکاری و هماهنگی منطقه ای و بین المللی کند.
وقتی که این منابع عظیم آب با مشکل روبرو می شوند چگونه می توان به آب آشامیدنی دسترسی پیدا کرد. قطعاً جنگ آینده بر سر بحران آب خواهد بود.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید