مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تنظیم سدیم بدن با آب آشامیدنی سالم

سدیم نقش مهمی در عملکرد سلول دارد. این عنصر، هنگام وجود اکسیژن در سلول، به پتاسیم تبدیل شده و این واکنش به کمک یک فعالیت الکتریکی شبیه سازی شده با آب آغاز می شود.;
هیستامین یک ماده شیمیایی و حیاتی برای پیام رساندن درون مغز می باشد. این ماده زمانی که آب بدن کاهش یابد فعال میشود. در این شرایط، هیستامین حمل و نقل آب در بدن را تنظیم میکند و عکس العمل این ماده درقسمتی از بدن، که با کمبود آّب مواجه است، ایجاد درد است. برای مثال سردرد یکی از نشانه های کم آبی بدن است.
بیشتر دارو هایی که باعث درد می شوند از نوع آنتی هیستامین هستند. این داروها مانع عملکرد هیستامین در مغز میشوند. در نتیجه، هیستامبن قادر به توزیع منظم آب در بدن نخواهد بود و در نتیجه، درد و بیماری در قسمت هایی از بدن که دچار کمبود شدید آب شده اند اتفاق خواهد افتاد. سدیم، که ما آن را از نمک طعام دریافت می کنیم، عنصر ضروری برای بدن است. این عنصر سطح هیستامین بدن را بالا می برد و به توزیع آب در بدن کمک می کند.
هنگامی که سلول ها متورم ;یا ملتهب میشوند، غلظت سدیم موجود در آن ها خیلی زیاد می شود. در این شرایط آب آشامیدنی فراوانی لازم است تا مواد زائد و باقیمانده سلولی از سلول ها دفع شوند. بدین ترتیب تبدیل سدیم به پتاسیم صورت گرفته و توازن سلول به حالت اول بر می گردد. پتاسیم اضافی از طریق ادرار به خارج از بدن منتقل میگردد.
اگر پتاسیم اضافه از راه ادرار دفع نگردد شرایطی به نام هیپرکالمی ایجاد می شود که می تواند انسان را تا حد ایست قلبی و حتی مرگ پیش ببرد.
چناچه کسی علاقه داشته یاشد در مورد میزان جذب سدیم بدنش آگاهی کسب کند، کافی است با پزشک خود در این مورد صحبت کند.;
هنگامی که بدن به دلیل کمبود آب، در حالت ضعف است باید با دقت آن را به حالت تعادل بر گردانید.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید