مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه توزیع عمده انواع آب آشامیدنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آب آشامیدنی در ایراننحوه توزیع آب آشامیدنی
آب آشامیدنی

امروزه در ایران چند نوع آب آشامیدنی تولید و توزیع می شود؟ آیا قیمت عمده تمام برندهای تولید کننده در فروشگاه ها و نمایندگی های عرضه یکسان است؟
آب آشامیدنی سالم و همچنین تنظیم سدیم بدن با آب آشامیدنی سالم یکی از ضروریات و لازمه وجود جامعه سالم است. اگر مردم یک جامعه از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند نشوند انواع بیماری ها به مرور زمان شیوع می یابد و به دنبال آن هزینه های بسیاری در بخش های درمانی به عهده دولت خواهد بود.
بدون شک در سالیان اخیر به علت خشکسالی های پیاپی میزان آب های زیرزمینی کاهش یافته و نیاز مردم به مصرف آب آشامیدنی سالم بیشتر احساس شده است، مردم برای تامین آب مصرفی روزانه خود مجبور به تغییر الگوی مصرف شده اند و به خرید انواع آب آشامیدنی بسته بندی روی آورده اند. این افزایش تقاضا طی سالهای اخیر باعث افزایش تولید و ایجاد کارخانه های جدید تولیدی شده که این امر نیز خود دلیلی بر میزان افزایش مصرف سرانه آب بسته بندی در ایران است.

انواع آب آشامیدنی در ایران

افزایش میزان تقاضا تولید کنندگان را مجبور به تغییر روند تولیدی کرده و به مرور زمان انواع متفاوتی از آبهای آشامیدنی توسط آنها به بازار عرضه شده است، امروزه تنوع تولید بیش از هر زمان دیگری در بازار مصرف احساس می شود که می توان از طریق قیمت عمده آب آشامیدنی بسته بندی آنها را خریداری نمود و انواع آب آشامیدنی بسته بندی موجود در بازار ایران را به گروه های زیر طبقه بندی کرد:

  • آب آشامیدنی وارداتی
  • آب آشامیدنی ساده
  • آب آشامیدنی طعم دار
  • آب آشامیدنی گازدار
از نظر نوع بسته بندی نیز آب های آشامیدنی به گروه های زیر طبقه بندی می شوند:

  • آب آشامیدنی گالنی که شامل آبهای 20 15 و 10 لیتری می شوند.
  • آب آشامیدنی لیوانی یا یک نفره
  • آب آشامیدنی متوسط یعنی 4 و 5 لیتری
  • آب آشامیدنی 0.5 و 1.5 لیتری که در بازار بیشترین میزان تقاضا جهت خرید را دارند.
شرکت ها و کارخانجات بسیاری در ایران مشغول تولید انواع نمونه های بالا هستند که هر کدام با قیمت تقریباً یکسانی آنها را به بازار عرضه می کنند اما به صرفه ترین خرید از طریق فروشگاه توزیع عمده انواع آب آشامیدنی می باشد.

انواع آب آشامیدنی

نحوه توزیع آب آشامیدنی

کارخانجات تولید کننده اغلب به صورت نمایندگی مبادرت به توزیع آب آشامیدنی تولید خود می کنند. نمایندگانی که امروزه به صورت آنلاین و جهت رفاه حال خریداران عمده مبادرت به ایجاد فروشگاه های آنلاین توزیع نموده اند.
در فروشگاه آب آشامیدنی انواع آب هایبرندهای معتبر و تایید شده وزارات بهداشت به فروش می رسند که طبق قانون تمامی فروشندگان موظف هستند تمامی برندها به جز برندهای وارداتی را با قیمت یکسانی عرضه نمایند.
توزیع نیز معمولاً به صورت مستقیم و بدون واسطه و قیمت عمده آب آشامیدنی بسته بندی صورت می گیرد که خود این روش باعث حذف واسطه های بازار و در نتیجه هزینه های اضافی می شود.

منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید