مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه انواع آب آشامیدنی بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

استانداردهای تولید آب آشامیدنیفروشگاه آب آشامیدنی بسته بندی
آب آشامیدنی بسته بندی

برای تولید انواع آب آشامیدنی بسته بندی و سالم استانداردهایی تعیین شده است که رعایت آنها از سوی تمام تولید کنندگان الزامی می باشد. آیا با این استانداردها آشنایی دارید؟ آیا می دانید کدام فروشگاه ها به صورت نمایندگی در زمینه توزیع و عرضه برندهای معروف این صنعت فعالیت دارند؟
شاید عده کمی در مورد تولید آب آشامیدنی اطلاعی داشته باشند زیرا تمامی مصرف کنندگان به گمان خرید آب معدنی و بدون توجه به برند و نوع بطری ها آنها را خریداری می کنند اما باید گفت که بیش از 40 درصد انواع آب های بسته بندی را آب آشامیدنی تشکیل می دهند.
برای تولید آب آشامیدنی بسته بندی و پاستوریزه استاندارهایی وجود دارد که درصد املاح بکار رفته، نوع بطری ها و بسته بندی ها، منبع آب جهت برداشت و تمامی این موارد باید بر اساس آن رعایت شود و در غیر اینصورت آن آبی تولیدی از نظر اداره استاندارد تایید شده نخواهد بود.

استانداردهای تولید آب آشامیدنی

شاید در نگاه اول تولید آب آشامیدنی کار آسانی به نظر برسد اما قوانین و اصولی دارد که عدم رعایت هر کدام از آنها بر کیفیت محصول نهایی و طعم آب بسته بندی تاثیر بسزایی خواهد داشت. به طور کلی رعایت موارد زیر برای تولید هر بطری آب آشامیدنی لازم و ضروری است:

  • نوع بسته بندی که حتماً باید در بطری های پت صورت گیرد. بطری هایی که باید تمیز و بهداشتی باشند.
  • منبع آب آشامیدنی باید عاری از هر گونه آلودگی به ویژه آلودگی شیمیایی باشد.
  • املاح و مواد معدنی باید مطابق با استاندارد باشد و در صورت نبود، امکان اضافه کردن املاحی مانند منیزیوم، کلیسم و پتاسیم وجود دارد.
  • آب آشامیدنی به هیچ وجه نباید طعم دارد باشد اما برای تولید نوع گازدار آن هیچ منعی قانونی وجود ندارد.
  • شرایط نگهداری و محیطی آبهای بسته بندی در کیفیت آنها بسیار حائز اهمیت است.
  • درج تاریخ تولید و انقضاع و هم چنین تعیین نوع آب لازم و ضروری است.
  • آب آشامیدنی سالم باید زلال، شفاف و بی بو باشد.
تمامی این موارد از سوی شرکت های تولید کننده جهت تولید آب استاندارد و تایید شده لازم و ضروری می باشد که در صورت عدم رعایت مرکزی تولیدی از سوی ادارده استاندارد پلمپ خواهد شد.

انواع آب آشامیدنی

فروشگاه آب آشامیدنی بسته بندی

در ایران برندهای زیادی در زمینه تولید انواع آب آشامیدنی فعالیت می کنند. برندهایی مانند زمزم، واتسو، دسانی، سورپرایز، زانکو و عالیس از این نمونه به شمار می آِیند که بهترین برندهای آب آشامیدنی سالم را به بازار عرضه می کنند.
تمامی محصولات و برندها نیز از طریق فروشگاه ها و مراکز معتبر به صورت عمده به بازار شهرهای مختلف عرضه می شوند. عرضه آب آشامیدنی سالم و بسته بندی نیز خود نیازمند دارا بودن تخصص و شرایط لازم جهت پخش و فروش به موقع به خریداران عمده در شهرهای مختلف است.
بنابراین جهت تهیه و خرید آب آشامیدنی بسته بندی باید تنها از طریق فروشگاه های معتبر و نمایندگان دارای مجوز فعالیت اقدام کرد تا در نهایت بهترین محصول را تهیه نمایید.

منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید