مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آب آشامیدنی اصل در ایران

آب آشامیدنی

زمانیکه بدن دچار کم آبی می شود مغز پیامی فوری مبنی برخستگی و به شکل سردرد می فرستد شخصی که سر درد را حس می کند فعالیت خود را کاهش داده و به استراحت می پردازد.
سردرد یکی از علائم کاهش آب بدن می باشد. میگرن پیام مغز برای نیاز بدن به آب است و اغلب به دلیل تنظیم ناکافی دمای بدن ایجاد می شود.
در این حالت که دمای بدن بالاست خشکی بدن بسیار خطرناک است. همچنین میگرن نیاز شخص را برای مصرف دارو بیشتر می کند که عمدتاً این داروها باید با مقدار آب زیادی مصرف شوند. مطمئناً مصرف آب بیشتر نتایج مثبتی را در بر دارد.
برای بهبود میگرن شروع دوره آب درمانی بسار مفید است. بدین ترتیب فرد باید اولین روزی را که برای شروع دوره آب درمانی در نظر می گیرد یادداشت کند. از همین روز مدت زمانی را که دچار میگرن شده و تعداد دفعات درد را نیز بنویسد، سپس مصرف روزانه را ادامه دهد و پس از مدتی مقدار دریافتی آب را افزایش دهد. در فواصل زمانی معین که احتمالا بر اساس عود میگرن می باشد نگاهی به لیست شروع انداخته و آن را چک کند. مسلماً تغییرات شگرفی مشاهده خواهد شد و اگر چنین نبود قطعاً باید مدت و شدت برنامه آب رسانی تغییر کند. بندرت ممکن است تغییری رخ ندهد. وقفه در حین انجام دادن این درمان به مانند رعایت نکردن دستورات پزشک و مصرف نکردن به موقع دارو خواهد بود و درد را روزبروز بیشتر می کند. اگر پس از چند هفته بهبودی خیلی کمی حاصل شد یا اصلا روند بیماری تغییری نکرد احتمالا عوامل دیگری در بیماری تأثیر دارند.

مصرف آب آشامیدنی فراوان علاوه بر تغییرات در خلق و خوی انسان باعث می شود تا سطح مناسبی از فعالیت هیدرولیکی در مغز ایجاد شود. این عمل به استفاده صحیح موادشیمیایی در بدن و تنظیم وظایف آن کمک می کند.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید