مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع آب آشامیدنی نیم لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

آب آشامیدنی یا آب معدنیپرفروش ترین آب بسته بندیعرضه برندهای آب آشامیدنی

در بازار خرید و فروش انواع برند آب آشامیدنی نیم لیتری به مراتب بیشتر از دیگر بطری ها است، آیا دلیل این امر را می دانید؟ آیا باید بین آب معدنی و آب آشامیدنی تفاوتی قائل شد؟
زمانی که بیرون از منزل هستید و احساس تشنگی می کنید حتما به یک فروشگاه مراجعه خواهید کرد و طبق معمول یک بطری نیم لیری از آب های بسته بندی را می خرید اما تاکنون به جزئیات این بطری ها توجه کرده اید؟ آیا می دانید منظور از جزئیات چیست؟

آب آشامیدنی یا آب معدنی

یقیناً زمانی که از فروشگاه آب می خرید به تنها چیزی که فکر می کنید رفع عطش است، هیچ گاه به برند، نوع آب آشامیدنی، حجم آب و ترکیبات آن توجه ای نخواهید کرد. همه اینها جزئیاتی هستند که کمتر کسی حتی به آنها فکر هم نمی کند. بر روی تمام بطری ها نوع آب مشخص شده است، معدنی یا آشامیدنی. شاید با خود بگوید مگر فرقی هم می کند آب، آب است دیگر.
باید گفت که فرق آب آشامیدنی با آب معدنی در املاح معدنی موجود در آنها است. بطری های آب معدنی مستقیماً از آبهای زیر زمینی پر می شوند و به جز پاستوریزه کردن هیچ گونه تغییری بر روی ترکیب آب ایجاد نمی شود اما آب آشامیدنی تصفیه می شود و بسیاری از املاح آن در مرحله تصفیه از بین خواهد رفت.
بنابراین بهتر است از این به بعد هنگام خرید بیشتر دقت کنید که چه نوع آبی را انتخاب می کنید.

پرفروش ترین آب بسته بندی

آب آشامیدنی با بسته بندی نیم لیتری پرفروش ترین نوع آب موجود در بازار است. دلیل این امر اندازه بطری، حجم آب و قیمت مناسب آن است.
فردی که بیرون از منزل است یقیناً تا هنگام ظهر به یک یا دو لیوان آب جهت رفع عطش نیاز خواهد داشت که آن هم با خرید یک بطری نیم لیتری رفع خواهد شد. از سوی دیگر حمل بطری های بزرگتر مانند بطری یک لیتری در بسیاری از مواقع کار سختی خواهد بود و اغلب مردم ترجیح می دهند بطری های کوچک را خریداری نمایند. در نهایت مبحث قیمت است که در ایران تمام آب آشامیدنی و معدنی نیم لیتری با قیمت تمام شده 500 تومان به فروش می رسند.
امروزه علاوه بر بطری های نیم لیتری، آب آشامیدنی لیوانی نیز به بازار عرضه شده است که از استقبال و فروش مناسبی نیز در بازار برخوردار شده است.

عرضه برندهای آب آشامیدنی

تمامی کارخانجات تولیدی آب آشامیدنی، بطری های نیم لیتری را به صورت بسته های 12 و 6 عددی عرضه می دارند که تنها تفاوت آنها در قیمت فروش است. برخی از کارخانه ها که محصولات خود را از طریق نمایندگی و مراکز پخش مستقیم عرضه می کنند به مراتب قیمت فروش پایین ترین برای انواع آب آشامیدنی اعلام می کنند تا شرکت هایی که محصولات خود را از طریق مراکز پخش خصوصی عرضه می دارند.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید