مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عرضه آب آشامیدنی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

فاکتورهای رقابتی آب آشامیدنی در بازارتوزیع کنندگان آب آشامیدنی در کشور

آیا می دانستید آب آشامیدنی کوچک بسته بندی بیشترین مصرف و فروش را در بازار دارد؟ به همین علت قیمت عرضه عمده آن با برندهای مختلف برای خریداران در شهرهای مختلف مهم و قابل توجه است.
در مورد اولویت انتخاب آب آشامیدنی باید گفت که کیفیت و سلامت آن از همه چیز مهمتر است. امروزه سرانه مصرف آب آشامیدنی بسته بندی در کشور رو به افزایش است و علاقه مردم به مصرف اینگونه آبها حتی در خانه نیز بیشتر شده است. به همین علت تمامی تولید کنندگان سعی بر این دارند که بهترین آب آشامیدنی از نظر کیفیت و مرغوبیت را تولید کنند. اما در این بین آیا فاکتور قیمت برای خریدارا عمده مهم نیست؟

فاکتورهای رقابتی آب آشامیدنی در بازار

آب آشامیدنی بسته بندی با برندهای بسیاری در بازار ایران عرضه می شود، حتی چند سالی است که پای برندهای خارجی نیز به بازار باز شده است و هر لیتر آب خارجی حدود 60 تا 70 هزار تومان به ویژه در مناطق آزاد مانند کیش به فروش می رسند. اما فاکتورهای مهم جهت خرید آب آشامیدنی برای خریداران چیست؟
برند آب آشامیدنی: بسیاری از مشتریان توجه بسیار زیادی به برند دارند و از این جهت فروشنده ها نیز مجبور به سفارش و خرید برندهای معروف هستند زیرا عده ای معتقدند که برندهای دیگر کیفیت و استاندارد لازم را ندارند.
استانداردهای تولید: عاملی که شاید در ظاهر نتوان آن را متوجه شد اما بعد از خرید تنها یکبار و مصرف آن، خریداران از طعم آب به عدم رعایت استانداردها پی خواهند برد و دیگر سراغ آن برند نخواهد رفت.
قیمت آب آشامیدنی: قیمت خرید عمده آب آشامیدنی برای خریداران و به ویژه توزیع کنندگان در شهرها بسیار مهم است. اگر کارخانه هر شل آب را با قیمتی غیر معقول عرضه کند در مدت زمانی کوتاه تقاضا برای خرید کاهش خواهد یافت.
بازار هدف: در برخی از شهرهای کشور که کیفیت آب لوله کشی مناسب است مردم علاقه ای به مصرف آبهای بسته بندی را ندارند مگر در مواقع ضروری. بنابراین فروشنده یا خریدار عمده باید بازاریابی کند تا بداند در کدام شهرها مصرف بیشتر است و بر روی همان مراکز تمرکز داشته باشد.
همه اینها فاکتورهای مهم موفقیت یک برند و فروش بیشتر در بازارهای شهرهای مختلف ایران است که باید به آنها توجه شود.
قیمت آب آشامیدنی

توزیع کنندگان آب آشامیدنی در کشور

عرضه آب آشامیدنی اغلب توسط مراکز پخش و نمایندگان فروش شرکت ها صورت می گیرد که همگی با قیمت های مناسبی محصولات را عرضه می کنند. در این بین هستند نمایندگانی که به صورت مستقیم و نه شرکتی با کارخانه های تولید کننده ارتباط دارند و انواع آب آشامیدنی بسته بندی را با قیمت کارخانه و گاهی به علت خرید بالا، پایین تر از قیمت معمول تهیه می کنند که اگر بتوان با چنین نمایندگانی ارتباط داشت بی شک سود مناسبی نصیب عرضه کننده و خریدار عمده خواهد شد.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید