مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش انواع آب آشامیدنی ورسای

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید آب آشامیدنی ورسایانواع بسته بندی آب آشامیدنی ورسایقیمت انواع آب آشامیدنی ورسای
آب آشامیدنی ورسای

انواع آب آشامیدنی ورسای در چه شرکتی و تحت لیسانس کدام کشورهای اروپایی تهیه و تولید می شوند؟ آیا از قیمت فروش عمده و جزء این محصولات در بازار شهرهای مختلف اطلاع دارید؟
در ایران بسیاری از شرکت های فعال در تولید آب آشامیدنی و آب معدنی انواع محصولات خود را در بسته بندی های متفاوت و با نظارت و مشارکت شرکت های اروپایی تولید می کنند. یکی از برندهای معروف در زمینه تولید انواع آب آشامیدنی، ورسای است. آیا می دانستید ورسال یک برند فرانسوی است که در کشور ایران نیز فعالیت عمده و مستمر دارد؟

تولید آب آشامیدنی ورسای

آب آشامیدنی ورسای از محصولات نو و جدید شرکت نام آوران سبز نوا محسوب می شود، محصولی که تنها سه از عرضه و تولید آن می گذرد اما در همین مدت زمان کم تنوع بسته بندی و توجه به سلیقه و نیاز مشتریان به قدری زیاد بوده است که امروزه به پر فروش ترین آب آشامیدنی بدون املاح تبدیل شده است.

شرکت نام آوران سبز نوا در شهر آمل از توابع شهرستان بابل است که خوشبختانه پتانسیل و شرایط اقلیمی و آب و هوایی بسیار مناسب برای تولید آب آشامیدنی و معدنی را دارا می باشد. این شرکت با قرار گرفتن در این منطقه توانسته کیفیت و خلوص محصول تولیدی خود را بالا برده که این امر در افزایش تقاضا برای خرید آب آشامیدنی ورسای قابل دیدن است.

انواع آب آشامیدنی

انواع بسته بندی آب آشامیدنی ورسای

تنوع در تولید و نوع بسته بندی از جمله ویژگی های این برند به شمار می رود که باید آب آشامیدنی تولید شده در این کارخانه را در پنج گروه جای داد:

  • آب آشامیدنی کتابی نیم لیتری
  • آب آشامیدنی 300 سی سی
  • آب آشامیدنی 1 و 0.5 و 1.5 لیتری

کمتر شرکتی در ایران آب آشامیدنی را به صورت بسته بندی بطری و 300 سی سی عرضه می کند که این دو نوع محصول تولید شرکت نام آوران سبز، مزیتی رقابتی نسبت به دیگر شرکت ها محسوب می شود.
البته یک محصول ویژه این شرکت نیز آب آشامیدنی گالنی 20 لیتری است که به صورت محدود و اغلب در صورت سفارش تولید می شود که عرضه بهترین آب آشامیدنی گاز دار نیز به شمار می رود. البته این به معنی عدم تولید نیست اما به علت نوع خاص بسته بندی و حجم بالای آن معمولا بازار تقاضا برای خرید آن کمتر است.

انواع آب آشامیدنی

قیمت انواع آب آشامیدنی ورسای

محصولات این شرکت اغلب توسط نمایندگان فروش عرضه و پخش می شوند که همین امر باعث کاهش قیمت تمام شده انواع آب آشامیدنی بسته بندی ورسای به ویژه در خریدهای عمده شده است.از این رو نمایندگی پخش انواع آب آشامیدنی گاز دار ورسای در اختیار است که البته فروش آب آشامیدنی به صورت نمایندگی تنها راه عرضه نیست بلکه جهت خرید می توانید به صورت مستقیم و از طریق دفاتر فروش نیز اقدام کنید که در این صورت نیاز حضوری شما جهت تحویل بار از درب کارخانه لازم و ضروری خواهد بود.

منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید