مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی عرضه آب آشامیدنی زانکو در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

زانکو تولید چه شرکتی است؟فروش در بازار دیگر استان ها
آب آشامیدنی زانکو

آب آشامیدنی زانکو در کدام یک از استان های ایران و تحت لیسانس کدام شرکت تهیه و تولید می شود؟ برای تهیه انواع بسته بندی آن در استان فارس و شیراز می توانید از طریق نمایندگی عرضه و پخش عمده اقدام به سفارش و خرید نمایید.
همه ما می دانیم که آب منبع حیاط است و نبود آن یعنی پایان زندگی. در کشورهای بسیاری دسترسی به آب آشامیدنی سالم جهت نوشیدن گاهی غیر ممکن است و حتی آب های بسته بندی نیز در بازار آنها وجود ندارد اما در ایران به یمن وجود منابع غنی آب آشامیدنی علاوه بر وجود آب لوله کشی سالم در اکثر نقاط کشور، در تمام استان ها چندین شرکت تولید کننده آب آشامیدنی وجود دارد و با قیمت عمده آب آشامیدنی غنی شده کوچک عرضه می گردد.از نظر وجود این نوع آب در بازار هیچ نگرانی وجود ندارد. یکی از برندهای خوش نام در این زمینه زانکو است. برندی که علاوه بر کیفیت از قیمت مناسبی نیز جهت فروش در بازار برخوردار است.

زانکو تولید چه شرکتی است؟

شرکت سامان نوش همدان واقع در همین شهر با تولید و پخش آب آشامیدنی سالم زانکو کسب درآمد بالایی کرده است. استان همدان دارای طبیعتی سر سبز و زیبا می باشد و در فصل زمستان بارش برف در این شهر زیاد است، همین امر باعث به وجود آمد چشمه و رودهای بسیاری در مناطق مختلف این استان می شود که منابع بسیار خوبی برای تولید آب معدنی و آشامیدنی هستند.

عرضه آب آشامیدنی

آب آشامیدنی زانکو نیز از همین منابع طبیعی تامین می شود که آبی غنی از املاح معدنی و مفید برای بدن است.
شرکت سامان نوش علاوه بر تولید آب آشامیدنی در زمینه تولید انواع نوشابه های غیر الکلی و آب معدنی نیز فعالیت دارد که عمده محصولات خود را از طریق نمایندگی پخش آب اشامیدنی بسته بندی خریداری و به شرکت های تمامی استان های ایران ارسال می کند.

فروش در بازار دیگر استان ها

همانگونه که اشاره شد در اکثر استان های ایران کارخانجات تولید آب آشامیدنی وجود دارد اما این دلیل بر این امر نیست که محصولات دیگر شرکت ها در استان های همجوار عرضه نشوند. در شهر شیراز با وجود یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات آب معدنی یعنی سپیدان، انواع آب آشامیدنی بسته بندی از طریق تولید فروشگاه پخش انواع آب اشامیدنی زانکو نیز در شهرهای این استان به فروش می رسد.

عرضه آب آشامیدنی این برند اغلب توسط نمایندگی فروش و مراکز پخش آب آشامیدنی صورت می گیرد که به صورت عمده و بر اساس سفارش مشتری از طریق قیمت عمده آب آشامیدنی بسته بندی برای مشتریان ارسال می کنند.
به علت قیمت پایین آب آشامیدنی زانکو در خریدهای عمده معمولاً خریداران این برند را انتخاب می کنند زیرا در نهایت قیمت پیشنهادی به آنها از سوی نمایندگان همان قیمت فروش درب کارخانه خواهد بود.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید