مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش آب آشامیدنی بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آمار دسترسی مردم جهان به آب سالمآب آشامیدنی در ایران
آب آشامیدنی بسته بندی

آیا تمام مردم دنیا به آب آشامیدنی سالم دسترسی دارند؟ تامین آب شرب از طریق تولید و پخش آنها به صورت بسته بندی بخشی از مشکلات ناشی از کمبود آن را حل می کند. در ایران معمولاً بهترین و استانداردترین آب های بسته بندی توسط نمایندگی و مراکز پخش عرضه می گردند.
آب آشامیدنی به آبی اطلاق می شود که از هر گونه آلودگی به دور باشد و از طریق منابعی مانند چشمه ها، رودخانه ها، چاه و سفره های زیرزمینی تامین شود. در بسیاری از مناطق دنیا لوله کشی و آوردن آب شرب به خانه ها از راه های عمومی تامین آسان آب شرب روزانه می باشد اما آمارهای تکان دهنده ای در مورد عدم دسترسی تمام مردم دنیا به آب شرب مورد نیازشان در روز وجود دارد.

آمار دسترسی مردم جهان به آب سالم

طبق آخرین آمارهای منتشر شده از سازمان جهانی حدود 4.5 میلیارد از مردم جهان در سال 2015 دسترسی به آب سالم لوله کشی داشتند و در مقابل حدود 2.4 میلیارد نفر نیز برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز خود از چاه ها و چشمه ها استفاده می کردند که آماری بسیار تکان دهنده در مورد عدم دسترسی عده زیادی به آب سالم است.
حدود 1 میلیارد و هشتصد میلیون نفر نیز از آب های بسیار آلوده برای سیراب کردن خود در دنیا استفاده می کنند که معمولاً خطر ابتلا به انواع بیماری های عفونی در چنین افرادی بسیار بالا است.
همه می دانیم که آب برای زندگی کردن لازم و ضروری است اما میزان آب آشامیدنی مورد نیاز برای هر فرد متغییر است که عواملی مانند سن، محیط زندگی، فعالیت ها بدنی و مسائل بهداشتی بر میزان مصرف تاثیر گذار خواهد بود.

پخش آب آشامیدنی

آب آشامیدنی در ایران

خوشبختانه حدود 90 درصد از مردم ایران به طور عادی برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز خود از لوله کشی بهره مند هستند و تنها در فصل تابستان به علت خشک سالی آب مصرفی جیره بندی می شود. اما سوال اینجاست که این آبها در تمامی مناطق بهداشتی و سالم هستند.
بسیاری از منابع تامین آب آشامیدنی سالم نیستند و مسئولین به ناچار جهت از بین بردن انواع آلودگی های موجود در آب از کلر استفاده می کنند که این ماده نیز خود بسیار مضر است و مصرف بیش از اندازه آن سمی.
با این وجود بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای تامین آب مصرفی روزانه خود، آب های بسته بندی را جایگزین آب لوله کشی نمایند. آب آشامیدنی بسته بندی و آب معدنی در بازار تمام شهرها با برندهای مختلف عرضه می شوند که معمولاً تمامی آنها از نظر مواد معدنی و آلی موجود در ترکیباتشان یکسان هستند. برخلاف آب معدنی ها که با توجه به منبع برداشت آب، ترکیبات متفاوتی دارند.
خوشبختانه پخش آب معدنی نیز به صورت مرتب توسط شرکت های پخش و نمایندگی آب آشامیدنی برندهای مختلف در سراسر ایران صورت می گیرد که همین باعث برطرف شدن نگرانی افراد در مورد عدم دسترسی به آب سالم خواهد بود.
منبع: نوشیدنی های ایران

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات آب آشامیدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید